cintáty

trol

cintáty

Příspěvek od trol »

Je to ten nejlepší projekt, jaký jsem kdy vymyslel. Napadlo mě to, když jsem čekal s dětmi ve frontě v zoo. U krmení koz byla obrovská fronta a já nesnáším čekání. Tak jsem si řekl, že udělám něco podobného. Je to fantastický projekt, 90 hektarů, atrakce pro děti, spousta zvířat, ekofarma. Máme mnoho plánů, chceme postavit třípodlažní spa. (o Čapím hnízdu poprvé)

Není to moje. Je to nějaký firmy, která patří do holdingu. (posléze ohledně vyšetřování Čapího hnízda z dotačního podvodu)
Taky jsme netušili, kolik druhů podnikání tady máme… (jako ministr financí k nečekanému návrhu změn v Elektronické evidenci tržeb týden před jejím spuštěním)

My v Čechách máme rádi přírodu. My chceme. My máme obrovský program na vodu. My chceme zasadit deset milionů listnáčů. Kůrovec nám žere lesy. My chceme znovu motýle!

My jsme zkrátka rozhodovali a v březnu někdo přišel s tím matematickým modelem a v srpnu někdo, sice byl to ten stejný člověk, ale už přišel v nějakém čase a ti, kteří měli přijít, nepřišli.

Já zásadně odmítám a já říkám: Hnutí ANO nechce privatizovat krajské zdravotnictví, my to chceme řídit transparentně. A já ve zdravotnictví nepodnikám, já jsem jenom dal peníze do fondu, který kupuje nemocnice od soukromých lékařů.

trol

Re: cintáty

Příspěvek od trol »

27.12.:"Celou tu akci (očkování) řídím já a ministerstvo zdravotnictví. Dohlížím na to, pomáhám ministerstvu, takže žádný zmocněnec není a nebude. Já jsem premiér, který je za to zodpovědný a vždy jsem se hlásil k té odpovědnosti"

9.1.: "Nikdo ale očkování nemůže řídit tak dobře jako já"

22.2.: "Odpovědnost za očkování je na krajích, nikoliv na mně. Já jsem premiér české vlády"

23.2. Česko patří ve vakcinaci mezi nejhorší v Evropě, 180 tisíc dávek leží ve skladech

23.2. Blatný: Vakcína neleží ve skladu, šetříme ji pro učitele

kdosi

Re: cintáty

Příspěvek od kdosi »

"Je lepší se narodit s penisem a umřít s vagínou, než se narodit jako čurák a zemřít jako kunda". Ukradeno z Twitteru nicku "Paní Ovčáčková".

Odpovědět

Zpět na „Kolik třešní, tolik višní, Aneb co se jinam nevešlo“