Nesmyslné texty nalezené v hlubině internetu

Uživatelský avatar
RoliD
Administrátor
Příspěvky: 240
Registrován: pát 10. črc 2015 12:47:18

Nesmyslné texty nalezené v hlubině internetu

Příspěvek od RoliD »

Teoreticky by se mi mohl hodit někdy nějaký fakt divný text a než abych ho vymýšlel, tak si tu budu odkládat citace různých lidí:

Johann Kaiser
"Ten geniální fyzik Hawking byl jen jeden idiot, to je fakt. Já sem objevil ty Mimozemšťany, Hawking byl blbec, (Mentálně podvyživený). Již přes 22 let nechám naše hvězdy (vesmírné lodě s posádkou) tancovat, s myšlenkovou mocí (telepatie) potřebuju ktomu jen 6 až 10 vteřin, potom se hned rozjede s rychlosti 800 až 1200 km/ h, bez spuštění zvukového efektu. Už jsem je viděl létat přes třicetkrát vyšší rychlostí zvuku, Mimochodem, ten takzvaný Sirius sem viděl již třikrát nad zemi, Ø 7 metrů, výška 4 metry, až 29 minut zůstal tak 2 metry nad zemi ve vzduchu viset. jenom lehce se kýval nalevo a napravo. "Svĕtelný"roky neexistujou, protože mi žijeme v paralelním vesmíru, ten Sirius je nanejvýš v15 kilometrový výšce umístěný, kdo něco jinýho tvrdi, je zločinec a idiot. Nechcete se konečně probudit lidi. Já si zasloužím Nobelovu cenu, jinak úplně nikdo. To je moje absolutní pravda, můj senzační objev, a můj zákon od 17.1.1995. Čekám už na odpověď víc než 22 roků. To je světová revoluce v kosmickém myšlení. Já se tak ptám, sou to vědci, nebo jen idioti?"

Uživatelský avatar
RoliD
Administrátor
Příspěvky: 240
Registrován: pát 10. črc 2015 12:47:18

Re: Nesmyslné texty nalezené v hlubině internetu

Příspěvek od RoliD »

Tá voda vo vesmíre iba potvrdzuje Biblickú zvesť o vodách pod oblohou a vodách nad oblohou. 1. Mojžišova 1,6-7 A Boh riekol: Nech je obloha (Hebrejsky rozpätie) medzi vodami a nech delí vody od vôd! A Boh učinil oblohu a oddelil vody, ktoré sú pod oblohou, od vôd, ktoré sú nad oblohou. A bolo tak. / O čo je jednoduchšie veriť, že tento svet a celý vesmír bol stvorený Bohom, ako neustále vymyšľať nové a nové teórie.


Staročeský kebab :D

Odpovědět

Zpět na “Kolik třešní, tolik višní, Aneb co se jinam nevešlo”