EET mění společnost

Diskuze s informacemi o zavádění a provozu EET
AdaTP

EET mění společnost

Příspěvek od AdaTP »

Porovnám-li dopady a důsledky elektronické evidence tržeb (EET), hodnotím, možná překvapivě, jako nejmenší zlo stránku věcnou a naopak, jako nejhorší dopady společenské. EET vzbuzuje ve společnosti silné negativní emoce. Už to samo o sobě je důkazem, že je něco špatně. Zákon o evidenci tržeb společnost rozděluje, přesto, že mu málokdo rozumí.
Andreji Babišovi se podařilo zmanipulovat velkou část veřejnosti. Překrucováním skutečnosti, pomocí polopravd i lží vyvolal znovu u mnoha lidí třídní nenávist, nepřátelství proti živnostníkům a malým podnikatelům. EET podporují lidé, jichž se nebude týkat, kteří to jen těm živnostníkům „přejí“, protože oni přece vědí, že co živnostník, to zloděj. Tak často to ministr financí opakoval, až tomu, možná rádi, uvěřili.
Osobně jsem vypozoroval, že podporovatelé Babiše a EET se dají rozdělit na dvě základní skupiny -
první jsou vychcánci, kteří jdou s Babišem za vidinou plného korýtka a přitulení se k Vůdcově holínce. To se dá pochopit, v každé společnosti jsou shrbení prospěcháři a z nich vzešel i Babiš sám.
Druzí jsou chudáci s podělaným životem. V životě toho moc nedokázali, mají mizerné vzdělání i budoucnost. Každý den chodí do mizerné práce kde předstírají činnost, dopoledne v práci šlohnou propisku nebo šroubek a když si po obědě jdou schrupnout na WC, ukradnou i zbytek hajzlpapíru. Motivace těchto lidí není aby se oni měli líp, ale aby ostatní měli stejné ho*no jako oni. Těch je většina a naštěstí je čím dál zřetelnější, že tvoří většinu volebního potenciálu Anofertu...
Babišovi se podařilo vyvolat třídní nenávist jako komunistům v 50 letech.. Hlupáci tomu tleskají ačkoliv nikde EET nefunguje a nechápou že lži AB jsou jen zastírací manévr kdy jeho Agrofert podvádí na daních více, než všichni malý živnostníčci dohromady.. Společnost si za obrovského nadšení pustila kunu do kurníku a za čas zjistí že nemají ani slepice ani vejce, ale to už kuna bude pánem dvorka :-/

Odpovědět

Zpět na “EET - Elektronická evidence tržeb”